Na baby shower

Przyjęcie Baby shower cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Impreza z okazji niedługiego  w perspektywie czasu przyjścia na świat dziecka jest świetną propozycją do miłego, wspólnego spędzenia czasu oraz obdarowania mamy prezentami z okazji baby shower,

Niesłabnącą popularnością cieszą się prezenty praktyczne, dopasowane do gustu i przekonań przyszłej mamy. Są to silikonowe lampki Rabbits&Friends, które posłużą na lata, kontrastowe zabawki Mom's Care i Lullalove, przydatne akcesoria: szczotki z miękkiego włosia Lullalove, bambusowe chustki Samiboo, opaski pin-up Ul&Ka, czapeczki krasnale z Pink No More, otulacze muślinowe i bambusowe, rożki niemowlęce, chusteczki bambusowe.

Pomysłów na prezent na Baby Shower jest ogrom.

Klientom, pragnącym podarować zabawkę, często polecamy pozytywki z Little Dutch, bambusowe króliczki DouDou Samiboo, termofor z pestek wiśni (nie tylko zabawka, ale również praktyczny produkt).

Niezastąpione będą kocyki o grubszym splocie - Lullalove, My Memi, Qbana Mama - spiszą się zawsze i wszędzie.

Dla mamy bardzo wartościowym prezentem może okazać się książka np. BLW, która wprowadzi ją w proces rozszerzania diety Maluszka.

Kobieta, która szykuje się do porody, z pewnością doceni każdy gest i z radością przyjmie każdy prezent.