Komplety naczyń

Brakuje Ci dobrego pomysłu na prezent dla Malucha? A może szukasz naczyń dla swojego dziecka i nie wiesz, na jakie się zdecydować?

W naszej ofercie posiadamy komplety naczyń topowych marek, które kładą ogromny nacisk na wysoką jakość produktów i przede wszystkim bezpieczeństwo - naczynia wykonane są z bezpiecznych materiałów, bez BPA, ftalanów i innych szkodliwych substancji.

Wszystkie komplety naczyń zapakowane są w praktyczne pudełka, idealne na prezent. :)

Na szczególną uwagę zasługuje komplet naczyń z silikonu z przyssawką Beaba - przyssawka ratuje sytuację w momencie, gdy dziecko postanawia sprawdzić, jak szybko da się strącić talerz lub miseczkę ze stolika. :) W zestawie otrzymujemy talerz, miseczkę, szklankę oraz łyżeczkę. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla nieco starszych Maluchów równie chętnie wybierane są zestawy naczyń z melaminy Done By Deer. Zestaw składa się z talerzyka, miseczki oraz szklanki. Mają piękne wzory zwierzątek, które uwielbiają dzieci. Zwłaszcza do gustu przypada im moment, gdy wzory schowane są pod jedzeniem i w trakcie obiadku mogą go stopniowo odkrywać. Taka mała niespodzianka. :)

Naczynia dla dziecka to zawsze dobry pomysł na prezent!