Zabawki manipulacyjne

Ok 1 roku życia, Maluch robi się tak bardzo ciekawy świata, że zabawki kupione mu wcześniej, przestają wystarczać. Dziecko jest spragnione rozwoju i aż się rwie, by móc się rozwijać.

Zabawki manipulacyjne to coś, czego potrzebujecie na tym etapie. Wspierają one nie tylko rozwój motoryki, ale również rozwój umysłowy dziecka. Chwytanie, przesuwanie, dopasowywanie, przekręcanie, wciskanie, przebijanie, wyciąganie; łączne faktów, precyzja, analiza, zdolność logicznego myślenia - to kilka z wielu obszarów, na które mają wpływ.

Wszystkie one są bardzo ważne do prawidłowego dalszego rozwoju Maluszka.

Zabawki manipulacyjne, które znajdziecie w naszej ofercie są bardzo sprytnie zaprojektowane: wciągają dziecko w wir zabawy, nie dając mu zaznać nudy. A nauka poprzez zabawę daje ogromne korzyści!

Drewniane kostki aktywizujące Little Dutch, stoliki edukacyjne Janod, zjeżdżalnie Little Dutch, kulodrom Pani Gąsienica Oribel, drewniane cymbałki z kulodromem Janod, kostka Quubi Fat Brain Toys - to tylko kilka propozycji pierwszych zabawek manipulacyjnych.

Starsze dzieci z pewnością zainteresują się śrubkami Djeco, tablicą magnetyczną Melissa&Doug, stodołą z zamkami Melissa&Doug oraz domkiem dźwiękowym tej samej firmy.

Edukacyjne zabawki manipulacyjne są wspaniałym pomysłem na prezent dla dzieci w każdym wieku.