Lalki

Poza autkiem, niemalże obowiązkową zabawką każdego dziecka jest lalka. :) Lalek jest wiele rodzajów, dlatego bardzo łatwo jest znaleźć i wybrać taką, która będzie odpowiadać dziecku.

Zabawa lalką uczy dziecko opiekuńczości, troskliwości. Przebieranie lalki to świetna zabawa manualna. Zabawa lalkami potrafi być bardzo różnorodna i rozwijać wyobraźnię dzieci.

Dla najmłodszych Maluch serdecznie polecamy lalki-szmacianki od Little Dutch. Są miękkie, lekkie. Maluszek nie ma problemu z przenoszeniem ich i może się do nich tulić podczas zasypiania.

Nieco starsze dzieci zwracają uwagę na lalki Miniland - lalki anatomiczne z odwzorowanymi częściami ciała, które wspaniale uczą tolerancji i pokazują wielokulturowość. Ze względu na ich rozmiary (21 cm i 38 cm) dla młodszych dzieci polecamy te mniejsze.

Lalki OurGeneration są świetne dla starszych dzieci od ok. 4 roku życia. Są duże, mają przeróżne akcesoria, można je przebierać, czesać i co tylko jeszcze. Bardzo chętnie wybierane na prezent gwiazdkowy.