Butelki do karmienia

Karmienie noworodka i niemowlaka to temat, który spędza sen z powiek prawie każdej mamie. Denerwują się tym, czy karmić piersią, czy z butelki. Jeśli z butelki, to jakiej. Jaka powinna być, szklana czy może niekoniecznie? Jaki powinna mieć kształt smoczka? Która firma jest najlepsza?

Każde dziecko jest inne i inne będzie miało preferencje. By ułatwić wybór każdej mamie, w trosce o dobro naszych malutkich klientów w ofercie posiadamy butelki do karmienia topowych marek, wszystkie wyposażone w systemy anty kolkowe.

Butelki szklane i standardowe od Lansinoh, butelki od Suavinex ze smoczkami o standardowym przepływie lub genialnym przepływie adaptacyjnym. Bardzo funkcjonalne butelki Herobility i genialnych kolorach lub butelki Twistshake.

Każda marka posiada butelki o różnych pojemnościach, z wymiennymi smoczkami więc można je całkowicie dostosować do potrzeb dziecka.

Gdy wybieramy się np. w podróż, warto zaopatrzyć się z pojemnik do przechowywania mleka w proszku marki Beaba, by mieć porcję zawsze przy sobie.