Lunchboxy

Kolorowy, wesoły pojemnik na śniadanie ze świetnie skomponowanym posiłkiem rozwesela dzień, dodaje siły, poprawia humor :-)

Wybór odpowiedniego lunchboxa wydaje się banalny, jednak każdy, kto się z tym mierzył ma nieco inne zdanie.

Obecnie dzieci w szkole spędzają bardzo dużo czasu - spakowanie im pełnowartościowego posiłku, który się nie rozsypie, nie rozleje, będzie smaczny i zapewni wszystkie niezbędne składniki odżywcze nie należy do najprostszych wyzwań. Mamy jednak dobrą wiadomość - obecnie na rynku są wspaniałe lunchboxy, które znacznie to zadanie ułatwiają!

Pudełko, w które pakujemy dziecku śniadanie do szkoły musi przede wszystkim być wytrzymałe, by przeżyć każde rzucanie plecakiem i inne przygody.

Świetne zestawy 3 pojemników na lunch w rożnych rozmiarach oferują marki Rex London, Done By Deer oraz Petit Monkey. Świetnym rozwiązaniem na przekąski jest też snackbox z B.Boxa.


Bardzo szczelne lunchówki w ofercie ma B.box - posiadają wiele przegródek więc zmieszczą bardzo różnorodny posiłek. Te większe również wkład chłodzący. Można do nich schować też jabłko bez obawy, że się poobija. Ze względu na swój rozmiar i wagę polecane są raczej dla starszych dzieci.

Świetne pojemniki na śniadanie oferuje Little Dutch, Lassig, Done By Deer, Petit Monkey. Pojemniki te są bardzo szczelne, ale łatwo jest je zamknąć i otworzyć, dziecko z pewnością sobie z tym poradzi samodzielnie.

Tego typu pudełka zawsze warto mieć na wyposażeniu. Sprawdzają się nie tylko w szkole, ale również na spacerze, w domu, w podróży.