List of products by brand Janod

[link,https://majolinek.pl/5_janod]
Janod to francuska marka założona w 1970 roku przez Louisa Janod.
Główną misją firmy jest tworzenie zabawek wyróżniających się francuskim designem, pobudzających dziecięcą wyobraźnię i kreatywność oraz zachęcających do nauki poprzez zabawę.
Drewniane zabawki Janod dedykowane są dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 10 lat. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, poddawane są wielu kontrolom i testom jakości. Spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy jakości takie jak: EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH.

Wszystkie zabawki Janod projektowane są we Francji przez zespół kreatywnych specjalistów dzięki czemu zabawki mają niepowtarzalny styl i tworzą bajkowy świat Janod.

W asortymencie marki Janod znajduje się ponad 500 produktów, każdego roku firma tworzy nowe produkty podążające za marzeniami dzieci i wspierające ich rozwój.
Zabawki Janod to m.in. tradycyjne zabawki z drewna, które rozwijają koordynację ruchową, zdolności manualne, naukę kształtów i kolorów czy też naukę chodzenia. Zabawki Janod to również puzzle w wielu odsłonach czyli: puzzle magnetyczne, sensoryczne, drewniane, podłogowe, tradycyjne które wspierają małą motorykę, uczą cierpliwości i kojarzenia. W ofercie znajdują się również instrumenty muzyczne dla dzieci, seria zabawek w naśladowanie dorosłych, gry, zestawy artystyczne, zabawki do ogrodu dla dzieci i wiele innych.

Z pewnością każde dziecko znajdzie swoją ulubioną zabawkę w asortymencie marki Janod.