Dla Mamy

Czas po porodzie, czas połogu nie jest najłatwiejszym czasem w życiu każdej mamy, zwłaszcza tej świeżo upieczonej, która urodziła swoje pierwsze maleństwo. Burza hormonów, zupełnie nowa sytuacja, ilość nowych obowiązków, presja, którą napotyka z każdej strony i wymagania jakie stawia sobie sama... To wszystko potrafi być bardzo przytłaczające. By ułatwić przejście tego procesu i uczynić go przyjemniejszym, warto rozejrzeć się za produktami, które ułatwią opiekę nad Maluszkiem, ale również za takimi, dzięki którym mama poczuje się lepiej, gdzie dbając o ciało, zadba przy okazji o swoją duszę. W dopieszczeniu skóry i zmysłów niezawodna jest szczotka do masażu na sucho Lullalove, która doskonale ujędrnia skórę, poprawia krążenie, relaksuje i daje poczucie, że choć kilka minut poświęconych tylko sobie, daje bardzo pozytywne efekty. Olejki: lawendowy, arganowy, ze słodkich migdałów, różne rodzaje glinek – do wykorzystania w domowym SPA, uczynią skórę piękniejszą, a mamę bardziej zrelaksowaną i wypoczętą.

Książki typu "Bobas lubi wybór", "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" dadzą odpowiedź na wiele dręczących pytań i zredukują poziom stresu, jaki wywołują.

Akcesoria Lansinoh typu wkładki laktacyjne, chusteczki nawilżane (Lansinoh, Cheeky Panda, Water Wipes), laktatory: manualne i elektryczne, woreczki lub pojemniki do przechowywania pokarmu – wszystkie te rzeczy ułatwią codzienne funkcjonowanie, dadzą więcej spokoju, a jak wiadomo – szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. :)