Kocyki

Kocyk to obowiązkowy produkt dla dziecka. Warto mieć ich nawet więcej, ok 2 - 3, zwłaszcza zimą, by mieć zawsze jakiś pod ręką i okryć nim dziecko w razie potrzeby.


W naszej szerokiej ofercie posiadamy różne rozmiary koców, jednak najpraktyczniejsze są te nieco większe - będą służyły dziecku na dłużej. Jeżeli jednak nie chcecie mieć od początku takiego dużego koca, ze spokojem można wybrać mniejszy.

Proponujemy również koce wykonane z różnych materiałów. Całoroczne kocyki bambusowe Lullalove, Qbana Mama wykonane z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny, mają doskonałe właściwości termoregulacyjne i zapobiegają przegrzaniu. Wykonane są w prześlicznych kolorach, idealne zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Piękne sploty i kolory oferuje polska marka My Memi, której produkty są świetnej jakości. Kocyki dla dzieci wykonane są z naturalnych materiałów, dziecko nie będzie się w nich pocić.


Kocyk dla dziecka jest nie tylko niezbędnym elementem wyprawki ale również doskonałym pomysłem na prezent dla noworodka jak i również dla starszego dziecka.