Piramidy

Piramidy, układanki, wieżyczki..
Dedykowane dla rocznych dzieci i starszych.
W zależności od rodzaju ćwiczą różne umiejętności.

Drewniane krążki nakładane na palik ma w ofercie wielu producentów. W naszym sklepie znajdziecie różne ich rodzaje, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie idealne: Grimm's to tęczowe kolory i nietoksyczne farby na bazie wody, Little Dutch w pięknych pastelowych odcieniach świetnie sprawdzą się na prezent, natomiast silikonowa wieża z Jellystone świetnie sprawdzi się również w formie gryzaka.

Świetną rozwojową propozycją dla roczniaka, którą wykorzysta na różne sposoby i starsze dziecko są kartonowe piramidy. 10-elementowe kartonowe pudełka uczą rozróżniania wielkości - dziecko ma za zadanie układać je od największego do najmniejszego tworząc wysoką wieżę. Marki Djeco oraz Melissa & Doug urozmaiciły zabawę dodając do kilkuelementowej wieży dodatkowe akcesoria - zwierzątka oraz pojazdy ratunkowe. Starsze dziecko może bawić się traktując pudełka jako garaże lub domki zwierząt.
Świetna Piramida Zabaw przedstawiająca realne zdjęcia owoców i warzyw oraz zwierząt ułatwią dziecku naukę o otaczającym świecie.

W tej kategorii znajdziecie również piramidę, która świetnie sprawdzi się w zabawie w piaskownicy marki Quut.