Dla 4 latka

Czterolatek to szereg niekończących się pytań. Czterolatki zadają ogrom pytań, na które natychmiast muszą uzyskać odpowiedź. A po nich kolejne i kolejne... Są bardzo ciekawe świata, mają bardzo bujną wyobraźnię, wymyślają już własne historie.

Fenomenalny prezent dla czterolatków to projektor z Moulin Roty, który generuje świetne doznania optyczne, ale poprzez wymyślanie własnych historii d widzianych obrazków, pozwala czterolatkom korzystać ze swojej bujnej wyobraźni.

Dziewczynki, które zaczynają się interesować szkatułką mamy, są zachwycone zestawami do samodzielnego tworzenia biżuterii Djeco i B.Toys, przy których zabawa rozwija ich zdolności manualne i kreatywność.

Przestrzenne klocki Joinks, drewniana rakieta kosmiczna Tender Leaf Toys, gra logiczna Smart Car - to jedne z najchętniej wybieranych zabawek dla chłopców.

Dziecko, które uwielbia samodzielnie tworzyć różne wzory jak i odtwarzać te z karty doceni możliwości zabawy, jakie daje gra PIX-IT.

Domek dźwiękowy z Melissa&Doug - z opinii klientów oraz naszej obserwacji wiemy, jak świetnym prezentem jest ta zabawka i jak wiele kreatywnych zastosowań dla niej znajdują czterolatki.

Układanki magnetyczne Magnrtibooki Janod oraz naklejki wielokrotnego użytku Melissa&Doug to świetne zabawki dla czterolatka, które znajdą zastosowanie również w podróży.

Puzzle w walizce Janod nie tylko wspierają rozwój dziecka, ale również pięknie wyglądają jako ozdoba pokój dzięki pięknemu opakowaniu.

Gry karciane Djeco i ich zestawy artystyczne są równie dobrym pomysłem na drobny upominek dla czterolatka.