Naklejki i mozaiki

Naklejki to produkt, który wzbudza zachwyt dzieci i jednocześnie przerażanie rodziców. W końcu chyba każdy doskonale zna mozolną walkę z naklejkami umieszczonymi na meblach, szybach i wielu miejscach, w których niekoniecznie powinny się znaleźć...

By ułatwić życie rodzicom, a wciąż zachwycać dzieci, polecamy naklejki wielokrotnego użytku z Melissa&Doug – szeroki wybór wzorów: Pojazy, Ubieranki, Dom, Zwierzęta, Prehistoria, Wróżki... Jedyny kłopot, jaki są w stanie sprawić, to fakt, że należy je pozbierać z podłogi.

Wypukłe naklejki wielokrotnego użytku są równie chętnie wybieranie i cenione: w bardzo podobnej formie, ale jednak nieco innej, nadal uwielbiane przez dzieci. W ofercie posiadamy również standardowe zestawy naklejek, które z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia obrazków, ozdabiania zeszytów, opowiadania historyjek – co tylko Artysta wymyśli.

Podczas wyklejania mozaiki, dziecko rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie, doskonali precyzję, ćwiczy koordynację ręka-oko i motorykę małą. Gotowe mozaiki do wypełnienia są świetną ozdobą pokoju po ukończeniu dzieła: mozaiki Motylki lub Dinozaury od Djeco, mozaiki z koralików, diamentowe wyklejanki Ooly, wyklejanie cekinami od Janod lub mozaiki Safari, Natura lub Ocean z Melissa&Doug gdzie wyklejamy elementami po numerach. Dzieci są bardzo usatysfakcjonowane tego typu zabawą plastyczną.