Książki o przedszkolu

Szukasz pomysłów, inspiracji jak przygotować dziecko do zmiany w życiu, jaką będzie rozpoczęcie przedszkola? Nie od dziś wiadomo, że najbardziej boimy się tego, czego nie znamy. Maluszki, które rozpoczynają przedszkole nie potrafią do końca opisać swoich obaw - dzięki książkom zawartym w tym dziale, rodzice/opiekunowie mogą wcześniej zacząć tłumaczyć i pokazywać dziecku, jak ciekawą, pełną radości przygodą może być przedszkole.

Pozycja, które znalazły się w tej kategorii to książki o przedszkolu, książki tłumaczące i pokazujące czym przedszkole jest: Witaj, przedszkole; Rok w przedszkolu; Leon w przedszkolu; Kolorowy Potwór idzie do przedszkola; Tola w przedszkolu, Kicia Kocia w przedszkolu; Tosia i Julek idą do przedszkola; Przedszkoludki: sto radości i dwa smutki; Feluś i Gucio idą do przedszkola

Wraz z bohaterami książek dziecko będzie stawiać pierwsze kroki w przedszkolu, poznawać je, dzielić z bohaterami obawy, lęki smutki, ale również radość, uśmiech i zadowolenie. Książki, które dają niesamaowite wsparcie dziecku przedszkolnemu.