Pielęgnacja

Z odpowiednimi akcesoriami, pielęgnacja Maluszka jest prosta i bezproblemowa. :)

Jeżeli zastanawiasz się, jakie rzeczy wybrać by służyły dziecku i były dobrej jakości, to ta kategoria będzie w tym bardzo pomocna.

W ofercie posiadamy szczotki dla dzieci Lullalove z włosia naturalnego lub koziego w zestawie z myjką. Mają idealnie dobrany stopień twardości. Jest to świetny pomysł na prezent - zamknięte w bawełnianym woreczku bardzo ładnie się prezentują. Szczotki z włosia naturalnego polecane są na ciemieniuchę.

Pierwsze obcinanie paznokci dziecku nieco przeraża rodziców. Paluszki i paznokcie są takie maleńkie. :) Specjalne zestawy do manicure KioKids, Bebe-Jou, Suavinex mają wewnątrz wszystkie przybory przydatne przy manicure i dostosowane do maleńkich rączek.

W codziennej pielęgnacji niezbędne są mokre chusteczki - zwłaszcza, gdy spędzamy czas poza domem. Chusteczki nasączone wodą Cheeky Panda lub WaterWipes, Mamy je w dwóch opakowaniach - mniejszym i większym, tak by odpowiednią ilość mieć zawsze pod ręką. Bardzo chętnie wybierane są też chusteczki Lansinoh.

A w czym trzymać chusteczki? W pojemnikach od FunkyBox. Mają bardzo ładne wzory więc osoby, dla których estetyka jest ważna, będą zadowolone. Pojemniki na mokre chusteczki również można dostać w dwóch wielkościach.

Podczas przewijania dziecka zdarzają się różne nieprzewidziane przygody. By wyrządzały one jak najmniej szkody, polecamy nieprzemakalny materac na przewijak Lullalove. Z pewnością wiele ułatwi w kwestiach porządkowych. :)