Artykuły szkolne

Wyprawkę szkolną kompletuje się z przyjemnością. Chyba każdy z nas pamiętał zapach nowych rzeczy i podekscytowanie, które wiązało się z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

W tej kategorii znajduje się szereg artykułów i przyborów szkolnych, które są niezbędne lub przydatne w szkolnej wyprawce.

Małych Artystów z pewnością zainteresują kredki: akwarelowe Djeco, pastele olejne Djeco, farby w kredce Apli Kids, przekładana kredka z gumka Ooly - za pomocą tych narzędzi powstaną prawdziwe dzieła sztuki.

Dla dzieci, które poszukują innych efektów, niż dają kredki polecamy flamastry: metaliczne markery Djeco, flamastry ze stempelkami Apli Kids, flamastry Jumbo Apli Kids, zestaw 16 mazaków z Djeco; lub różne długopisy z genialnymi efektami: żelowe, neonowe, brokatowe, tęczowe długopisy Djeco lub magiczny długopis z niewidzialnym tuszem Djeco. :)

Do sporządzania notatek idealne będą notesy Djeco lub Miquelrius. Można w nich pisać za pomocą świetnych długopisów Djeco, Miquelrius, Apli Kids.

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem np. jednorożców, znajdziesz w tej kategorii zestawy długopisów z tym motywem.

A może pachnący ołówek? Ołówki Scentco są w wielu zapachach. Zapakowane są w specjalne tuby, które zapobiegają ulatnianiu się zapachu.

Polecamy też gumki do mazania, które można dostać, jakie się tylko wymarzy: gumki dinozaury, mechaniczne gumki z motywem jednorożca, gumki potworki.

Oferta produktów jest bardzo szeroka i z pewnością dobierzecie produkty odpowiadające Waszym potrzebom.