List of products by brand Jedność

[link,https://majolinek.pl/268_jednosc]
Historia tego wydawnictwa sięga aż do 1917 r., kiedy założono Drukarnię Diecezjalną "Jedność".

Początkowo oferowało pozycje dot. duchowości oraz dokumentujące historię regionu. Obecnie Jedność wydaje książki z zakresu teologii, biblistyki, duchowości, filozofii, historii, bioetyki i hagiografii, a także cenione podręczniki, przewodniki metodyczne i pomoce dydaktyczne oraz wiele pozycji katechetycznych i duszpasterskich.

By zadowolić młodszych czytelinków, stworzono specjalnie osobny dział - Jedność dla dzieci. Są znaczącym wydawcą książek z zakresu pedagogiki zabawy.

Szeroka oferta skierowana do różnych grup czytelników umocniła pozcyję wydawnictwa na rynku.

Oferta Jedność dla dzieci skierowana jest do dzieci w różnym wieku i dotyka róznych zainteresowań i problemów dzieci - ucząc i bawiąc jednocześnie. Dokładają wszelkich starań by ich książki były jak najlepsze pod względem merytorycznym i niosły za sobą jak największą wartość edukacyjną. Dokładają dużych starań, by wydawane książki wpływały na rozwój dziecka, umiejętności manualne, zdolność odróżniania dobra od zła. Pragną, by inspirowały do wspólnej zabawy i lektury.

W ich ofercie znajdziemy leksykony, encyklopedie, książki z zakresu teologii i duchowości, podręczniki do religii, pomoce dydaktyczne, poradniki, a także bajki, baśnie, opowiadania i jeszcze wiele innych. :)