Kubeczki i bidony

Bidon to niezwykle przydatny przedmiot w codziennym funkcjonowaniu małego dziecka. Ile razy podczas spaceru mały odkrywca woła, że chce mu się pić? O tym wiedzą tylko rodzice i opiekunowie dzieci. Jedno jest pewne ‒ takich okrzyków w ciągu dnia jest mnóstwo. Nic dziwnego, ponieważ dziecko w ciągu intensywnego dnia odwadnia się i traci przez to energię. Dlatego bidony Lassig albo Skip Hop doskonale sprawdzą się podczas niejednego wyjścia na dwór, w domu czy w przedszkolu.
Dzięki bidonom Skip Hop oraz bidonom Lassig, maluch uczy się regularnie i samodzielnie pić napoje. Bidony obu tych firm łatwo się czyści, a ich ścianki są zabezpieczone antypoślizgową silikonową nakładką, przez co nie wyślizgują się z rączki dziecka. Oprócz tego są lekkie i swoim sympatycznym wyglądem zachęcają malucha do wypicia orzeźwiającego napoju.
Bidon Skip Hop to jeden z bardziej popularnych produktów tego typu na rynku. Nie bez przyczyny - bidony tej marki są niezwykle funkcjonalne, a dzieci mogą z nich korzystać w sposób intuicyjny. Wszystko za sprawą sprytnego systemu zamykania: wystarczy przesunąć zamocowany w górnej części bidonu „daszek”, a słomka automatycznie się schowa. Dzięki temu napój na pewno się nie wyleje, kiedy dziecko wrzuci bidon do plecaka, nawet jeśli ułoży się do góry dnem. Bidon Skip Hop można też przyczepić do ubrania i akcesoriów malucha, by mieć pewność, że nigdzie się nie zawieruszy. Niezwykle ważny jest też wygląd bidonów Skip Hop! Na produktach umieszczono sympatycznie wyglądające rysunkowe zwierzaczki, które wywołają uśmiech na twarzach najmłodszych. Dodatkowo Skip Hop-owe bidony są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc przypadną do gustu wielu dzieciom.
Bidon Lassig został stworzony przez rodzinną firmę z Niemiec, z myślą o wszystkich mamach, które chcą dbać o potrzeby swoich pociech, wspomagając się produktami o nowoczesnym designie. Trwały melaminowy bidon Lassig dostępny jest w wersji z wygodnymi dwoma uchwytami i silikonowym ustnikiem. Wśród pozostałych modeli bidonów Lessing znajdują się produkty bez uchwytów, ze słomką i solidnym zamknięciem na klapę. Sympatyczne słoniki, żółwie i liski uśmiechają się do dziecka, zachęcając do częstego picia. Wzornictwo bidonów Lassig nawiązuje do najnowszych trendów estetycznych. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do zakupów.