Zabawki 6m+

Półroczny Maluch jest już dzieckiem, które bardzo dąży do samodzielności. Wszystkim dookoła jest bardzo zainteresowane i chce jak najbardziej poznawać świat. Taki Maluszek rejestruje już ciągi przyczynowo-skutkowe dlatego wyciąga rączkę, by upuscić zabawkę, bo wtedy ona "znika". Z zaciekawieniem obserwować będzie miękkie, sensoryczne pojazdy marki Rubbabu, które toczą się na kółkach.

Dzieci ok 6 miesiąca życia starają się również komunikować z rodzicami poprzez gaworzenie, pojedyncze sylaby – dlatego warto do dziecka jak najwięcej mówić, rozmawiać z nim, by wspierać rozwój mowy. Pierwsze książeczki z sylabami są jak najbardziej wskazane.

Wszelkie lekkie zabawki, książeczki aktywizujące, które mają szeleszczące strony, elementy przyczepione na rzepy (np. Marki Little Dutch) świetnie się spiszą na tym etapie rozwoju dziecka, ponieważ będzie ono w stanie przekładać je z rączki do rączki, odlepiać i przylepiać elementy, nasłuchiwać jakie dźwięki się wtedy tworzą. Piszczałki od Lilliputiens, grzechotki Mom's Care - obserwuj jak Twój Maluch w całości oddaje się zabawie!

W ofercie mamy również wiele ciekawych gryzaków, np. Mombella, Smily Mia, Jellystone Design, które przyniosą ulgę podczas trudnego okresu ząbkowania, a które są tak urocze, że zastąpią zabawkę w niejednej sytuacji.