ZABAWKI

Od pierwszych dni życia nasze dziecko otaczone jest różnymi przedmiotami. Wraz z dorastaniem malucha i jego coraz większej ciekawości świata chcemy proponować mu zabawki, które nie tylko uprzyjemnią czas ale również bedą w prawidłowy sposów wspierać rozwój. Bardzo często to, czym bawi się nasze dziecko w pierwszych miesiącach życia kształtuje jego pasje i zainteresowania na kolejne lata.

Najważniejszym czynnikiem, którym powinniśmy kierować się przy wyborze zabawki dla dziecka jest kwestia bezpieczeństwa. Oferowane w naszym sklepie produkty spełniają restrykcyjne normy. Są wykonane z trwałych i solidnych materiałów, dzięki czemu będą mogły służyć dzieciom długi czas.
Powinniśmy pamiętać również o prawidłowym dobieraniu zabawek do wieku dziecka, tak aby jak najlepiej stymulowały rozwój malucha. Niemowlaka otaczajmy prostymi formami i kontrastowymi kolorami. Oprócz bestsellerowej marki MR B oferujemy ciekawą markę Mom's Care, której kontrasowe kolory i sesnsoryczne elementy pozytywnie wpłyną na rozwój dziecka i zachęcą do zabawy.

Dla dzieci samodzielnie siedzących i starszych mamy w ofercie całą gamę zabawek drewnianych. Zabawki drewniane sa bardzo trwałe, dzięki czemu możemy być spokojni inwestując w lepsze produkty, że będę slużyły wiele lat.
Pozornie proste w formie elementy w cudowny sposób rozbudzą wyobraźnię i kreatywność. Idealnym przykładem są produkty oferowane przez niemiecką markę Grimm's i bestsellerowa tęcza, z pomocą której dzieci nie tylko ułożą fantazyjne konstrukcje, rozwiną małą motorykę ale również stworzą zjeżdzalnie dla aut czy kołyskę dla lalki. Dodatkowe elementy jak przekładki czy ludziki uatrakcyjnią zabawę.
Little Dutch to marka drewnianych zabawek dla dzieci w pięknych natrualnych i pastelowych kolorach, które będą świetną propozycją prezentową.

Dzieci uczą się przez zabawę - otaczajmy więc je produktami, które zachęcą do poznawania świata i w pozytywny sposób wpłyną na ich rozwój. Oferujemy świetne produkty do ćwiczenia małej motoryki: koraliki marek Janod czy Djeco będą wspaniałym upominkiem dla małej damy. Francuskie marki Janod i Djeco oraz hiszpańska marka Apli oferują również całą gamę kreatywnych zestawów, wśród których każdy artysta znajdzie coś dla siebie. Mozaiki, wyklejanki, brokaty i kolorowe piaski - z pewnością trafią w gusta dzieci. Jest to rownież wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu czy zajęcie na jesienne i zimowe popołudnia.

Natomiast kiedy pogoda na zewnątrz dopisuje warto zachęcać dzieci do spędzania czasu i aktywności na świeżym powietrzu. Mamy w ofercie świetne produkty do piasku i wody marki Scrunch i Quut. Bestsellerowe wiaderka zwijane bez problemu zmieszczą się pod wózkiem i w torbie plażowej i będą świetnym towarzyszem zabawy.
Dzieci bardzo lubią być angażowowane przez rodziców do wspólnych zajęć w domu i w ogrodzie. W naszym asortymencie znajdziecie grabie czy łopatę podobną do tych dla dorosłych, które wielkością i wagą dopasowują się do niewielkich rączek dzieci. W kategorii "Zabawa w dom" znajdziecie również produkty, które pozwolą waszym dzieciom poczuć się przez chwilę jak mama i tata :)

Marka Rex London ma również do zaoferowania świetne produkty dla małych odkrywców przyrody. Lupy, lornetki, pudełka do obserwacji owadów z pewnością rozbudzą ciekawość i pomogą w odkrywaniu świata.

Świetnym pomysłem na zabawę oraz prezent dla dzieci w różnym wieku są gry. Marka Djeco oferuje świetne propozycje już dla 2,5 latków: dzieci uczą się przestrzegania zasad, godzenia się z przegraną i zdrowej rywalizacji w formie zabawy. Dla starszych dzieci wiele propozycji gier i układanek oferują firmy Janod, Djeco, Smart Games.

Te przykłady to jedynie część zabawkowej oferty naszego sklepu, zachęcamy do przeglądania poszczególnych kategorii i znalezienia czegoś wyjątkowego dla swoich pociech.