List of products by brand Azeta Bio

[link,https://majolinek.pl/304_azeta-bio]

Azeta Bio to marka pochodząca z Włoch. Należy do firmy Zava.gli założonej 1978 r.

Kosmetyki marki Azeta Bio przeznaczone są do pielęgnacji najbardziej wymagającej skóry i włosów. Ich formuła opiera się na olejku Inca Inchi. Ma on niezastąpione właściwości lecznicze i pielęgnacyjne. Szczególnie poleca się go dla skóry z uczuleniami, podrażnieniami, z AZS, łojotokowym zapaleniem skóry, świądem, zmagającej się z cellulitem i rozstępami.

Azeta Bio Baby to kosmetyki wyprodukowane ze składników organicznych, certyfikowanych. Bogate są w wit A i E oraz kwasy Omega 3,6,9. Szczególnie polecane dla dzieci, świeżo upieczonych mam, kobiet w ciąży. Do tej linii należą również profesjonalne pasty do zębów, które powstały dzięki 30-letnim badaniom nad tym produktem.

Składniki używane przez Azete Bio są naturalne, pochodzenia organicznego, całkowicie bezpieczne. Posiadają certyfikat AIAB, nie są testowane na zwierzętach a producent zaświadcza, że są vegan friendly i gluten free. Są to m.in. wyciagi z roślin z upraw ekologicznych, naturalne oleje tłoczone na zimno, czy też filtry naturalne.

Opakowania produkowane są z surowców odnawialnych i z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie opakowania posiadają pompkę, przez co są bardzo wydajne i zapobiega to dostawaniu się bakterii i drobnoustrojów do wewnątrz.

Opakowania marki Azeta Bio dostosowane są do dzieci - mają zwierzątka, są kolorowe. Dziecko zapamiętuje dobre wrażenia i później chętnie sięga po produkt, który dobrze się kojarzy.

Pasta do zębów dla dzieci ma pompkę typu "airless" dzięki czemu Maluch samodzielnie może sobie z nią łatwo poradzić co napawa go dumą, na szczoteczce ląduje odpowiednia ilość produktu i nie ma kłopotu z niewykorzystaną do końca pastą. Łatwe w obsłudze opakowanie zachęca do częstego mycia zębów.

W skrócie, produkty marki Azeta Bio to min. 95% składników pochodzenia naturalnego, wszystkie są testowane dermatologicznie; nie zawierają parabenów, SLES, SLS, PEG, EDTA OGM, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników, mydła alkalicznego, syntetycznych zapachów i składników chemicznych, DEA, MEA, TEA, silikonu, polyquaternium, fenoksyetanolu, formaldehydu oraz pochodnych ropy naftowej. Są całkowicie bezpieczne dla człowieka i srodowiska, posiadają certyfikat AIAB.