Dla 7 latka

Siedmiolatki idą do szkoły i ich rozkład dnia oraz obowiązki ulegają diametralnej zmianie. Zmienia się również sposób ich zabawy, na nieco poważniejszy. :)

Siedmiolatków interesują różnego rodzaju gry: planszowe, taktyczne, logiczne. Największymi hitami w tej kategorii są gry: Hop do norki Smart Games, Cubissimo Djeco, Polyssimo Djeco oraz gry planszowe Marbushka - Nieznany Ląd, Rzeka.

Siedmiolatki z wielką chęcią oddają się zajęciom manualnym, plastycznym. Zestawy artystyczne wpływające na rozwój zdolności manualnych i kreatywności: Urokliwe cekiny baletnica Janod, artystyczne łatki Djeco, zestawy do tworzenia biżuterii Janod, Wieniec na biżuterię Janod, Buduj z cegły Sukiennice Trefl - wybór tego typu produktów jest naprawdę duży.

Siedmiolatki są też gotowe na wyzwanie, jakim jest układanie puzzli - ale tych o większej ilości elementów, np. Tęczowy tygrys Djeco, Odkryj planety Loondij.

Siedmiolatki chętnie zajmą się torem przeszkód Zig&Go Djeco lub samochodem Modarri do samodzielnego złożenia.

Dla fanów i fanek zabawek konstrukcyjnych polecamy klocki magnetyczne Pixio, z którymi dziecko stworzy konstrukcje, o jakich zawsze marzyło.