Butelki

Wybór odpowiedniej butelki do karmienia nie należy do najłatwiejszych. Na rynku roi się od przeróżnych rodzajów butelek, z których każda ma w sobie coś potrzebnego. Jak wybrać tą odpowiednią? Skąd wiedzieć, która najbardziej będzie odpowiadała Maluszkowi?

Stety bądź nie, ale każde dziecko jest inne i może odpowiadać mu zupełnie coś innego. 

Butelki antykolkowe Twistshake charakteryzuje się unikalnym systemem Twistflow, który zapobiega powstawaniu kolki niemowlęcej. Butelki te wyposażone są w dodatkowy pojemnik na mleko w proszku.

Butelki Lansinoh  otrzymujemy w dwóch wersjach - klasycznej oraz szklanej. Wszystkie są łatwe w montażu, napełnianiu i czyszczeniu.

Kultowe butelki do karmienia Suavinex Zero Zero są idealne w momencie gdy chcesz karmić piersią, ale z różnych powodów musisz dokarmiać butelką. Butelki Zero Zero zostały zaprojektowane tak aby nie zaburzać techniki ssania przez Maluszka.

Butelki Herobility poza pięknymi kolorami, oferują nam specjalnie opracowany system antykolkowy, który polega na tym, że smoczek całkowicie przylega do ust dziecka i tym samym sprawia, że powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

A może chcesz podarować butelkę w prezencie? Marka Suavinex jest przygotowana na taką możliwość i z tą myślą opracowała specjalne zestawy startowe, w skład których wchodzi butelka i dodatkowe gadżety.