Układanki

Układanki to jedna z pierwszych zabawek, jaką kupuje się dziecku, które zaczyna samodzielną zabawę. Taki Maluszek jest już coraz bystrzejszy, z chęcią ogląda elementy w różnych kształtach, kolorach, wielkościach.

Zabawa układankami bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka. W zależności od wieku i umiejętności dziecka, w ofercie posiadamy bardzo zróżnicowane układanki. Dla dziecku w wieku ok 12m+ polecamy bardzo słynne drewniane tęcze z Little Dutch lub Grimm's – dziecięca wyobraźnia znajdzie wiele zastosowań poszczególnych elementów, a rodzic nie będzie mógł wyjść z podziwu, jak kreatywne jest jego dziecko. Równie dużą popularnością cieszą się układanki typu Owoce lub Pojazdy z Viga, które doskonale ćwiczą chwyt.

Dla starszych dzieci polecamy układanki warstwowe z Goki lub Djeco, lub układanki typu odwzorowywanie z obrazka, np. "Rybka Mosa" z Djeco, "Eduludo Spacio", "Pix it". "Polyssiomo". "Kinoptik", Magnetibooki z Janod i wiele, wiele innych.

Dla dziecka w każdym wieku znajdziemy ciekawą układankę. Taka zabawa rozwija pamięć, koncentrację. Jest świetna jako trening logicznego myślenia. Dostaniemy nawet układanki w wersji podróżnej – by móc wspierać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie.