Termosy

Spacery i podróże chłodniejszą porą roku to nie lada wyzwanie. Mają one swój urok, gdy mróz szczypie w twarz, a powietrze jest rześkie.

Warto jednak zaopatrzyć się w termos na picie i jedzenie, by mieć możliwość dostarczania organizmowi ciepłego napoju lub posiłku.

Genialne termosy na jedzenie B.Box o pojemności 335 ml są idealne na posiłek dla dziecka. Mają wygodny uchwyt, w zestawie z widelczykiem. Biorąc takie termos, nie trzeba się martwić o dodatkowe sztućce. Równie dobre spisuje się termos na jedzenie Bbluv, również w zestawie z łyżeczką.

Potrzebujesz nieco większej pojemności? Termos KioKids ma pojemność 500 ml - z pewnością dobrze się spisze!

Termosy na picie, termobutelki, bidony termiczne - w naszej ofercie znajdziesz tylko te najlepsze. :) Dla młodszy dzieci chętnie wybierane są bidony termiczne B.Box - dziecko pije w nich przez słomkę i one nie trzymają temperatury aż tak mocno jak termosy klasyczne. Idealnie nadają się też do szkoły na ciepłą herbatę.

Genialnym produktem są termobutelki Pura - raz kupiona wystarcza na bardzo długo! Wystarczy wymienić w niej ustnik, jaki potrzebujemy dla dziecka. Jest bardzo poręczna i praktyczna. Dostępna także w wersji dla dorosłych.

Jeżeli jednak skłaniasz się ku klasycznemu termosowi, KikoKids oferuje je w dwóch pojemnościach: 350 ml oraz 500 ml. Zakrętka jest jednocześnie kubeczkiem, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Pura

Ustnik Sport do butelek, różowy, Pura Kiki

35,00 zł
Ustnik sprawia, że butelka posłuży dzieciom lub ich rodzicom jeszcze dłużej! Dzięki niej pozbędziesz się plastikowych butelek raz na zawsze. Termobutelka Pura Kiki z tą końcówką idealnie nadaje się do aktywności fizycznych.