Termosy

Spacery i podróże chłodniejszą porą roku to nie lada wyzwanie. Mają one swój urok, gdy mróz szczypie w twarz, a powietrze jest rześkie.

Warto jednak zaopatrzyć się w termos na picie i jedzenie, by mieć możliwość dostarczania organizmowi ciepłego napoju lub posiłku.

Genialne termosy na jedzenie B.Box o pojemności 335 ml są idealne na posiłek dla dziecka. Mają wygodny uchwyt, w zestawie z widelczykiem. Biorąc takie termos, nie trzeba się martwić o dodatkowe sztućce. Równie dobre spisuje się termos na jedzenie Bbluv, również w zestawie z łyżeczką.

Potrzebujesz nieco większej pojemności? Termos KioKids ma pojemność 500 ml - z pewnością dobrze się spisze!

Termosy na picie, termobutelki, bidony termiczne - w naszej ofercie znajdziesz tylko te najlepsze. :) Dla młodszy dzieci chętnie wybierane są bidony termiczne B.Box - dziecko pije w nich przez słomkę i one nie trzymają temperatury aż tak mocno jak termosy klasyczne. Idealnie nadają się też do szkoły na ciepłą herbatę.

Genialnym produktem są termobutelki Pura - raz kupiona wystarcza na bardzo długo! Wystarczy wymienić w niej ustnik, jaki potrzebujemy dla dziecka. Jest bardzo poręczna i praktyczna. Dostępna także w wersji dla dorosłych.

Jeżeli jednak skłaniasz się ku klasycznemu termosowi, KikoKids oferuje je w dwóch pojemnościach: 350 ml oraz 500 ml. Zakrętka jest jednocześnie kubeczkiem, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.