Termosy

Jesienne i zimowe spacery są piękne i mają swój urok. Gdy temperatura za oknem spada, wtedy bardzo chętnie rozgrzewamy się ciepłym napojem i posiłkiem. Tak samo zależy nam by dziecko w szkole miało przy sobie zawsze coś rozgrzewającego do picia, a w podróży także i do zjedzenia.

Świetnymi termosami na jedzenie, które dobrze utrzymują temperaturę posiłku są termosy na jedzenie B.Box oraz KioKid, BBluv. Termosy te są w różnych pojemnościach, w zależności od wybranego rodzaju, bywają wyposażone w sztućce do zestawu.

Ciepły napój zapakujesz dziecku w bidon termiczny B.Box, który jest ze słomką i dobrze trzyma odpowiednią temperaturę.

Genialnym produktem jest butelka termiczna Pura - zakupiona raz wystarcza na bardzo długo. Wystarczy wymieniać w niej odpowiednio ustnik (smoczek, słomka, ustnik sportowy itp) w zależności od umiejętności dziecka.

Jeżeli jednak zależy Ci na klasycznym termosie, posiadamy w ofercie termosy KioKids, które są w różnych pojemnościach.

Termosy i butelki przydają się jednak nie tylko jesienią i zimą - latem może w nie wlać schłodzony napój i cieszyć się tym, jaki jest rześki w ciągu dnia.

Pura

Ustnik Sport do butelek, różowy, Pura Kiki

35,00 zł
Ustnik sprawia, że butelka posłuży dzieciom lub ich rodzicom jeszcze dłużej! Dzięki niej pozbędziesz się plastikowych butelek raz na zawsze. Termobutelka Pura Kiki z tą końcówką idealnie nadaje się do aktywności fizycznych.