Kocyki

Kocyk dla niemowlaka to jeden z niezbędnych elementów w wyprawce noworodka. Kocyki dla niemowląt oferowane w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających komfort i bezpieczeństwo maluszka.

Z szerokiej oferty kocyków można wybrać rozmiar odpowiedni do aktualnych potrzeb naszego dziecka. Mniejsze rozmiary kocyków takie jak 80 x 80cm czy 80 x 100cm idealnie sprawdzą się już od pierwszych chwil życia maluszka, natomiast większe rozmiary kocy takie jak 120 x 120 cm posłużą również starszakom.

Proponujemy również koce wykonane z różnych materiałów. Całoroczne kocyki bambusowe Lullalove wykonane z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny, mają doskonałe właściwości termoregulacyjne i zapobiegają przegrzaniu. Wykonane są w prześlicznych kolorach, idealne zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Kocyki całoroczne o pięknych splotach, kolorach i ze świetnej jakości materiału znajdziemy w ofercie My Memi oraz Qbana Mama. Kocyki te są bardzo często wybierane jako prezent na Baby Showe.

Kocyk dla niemowlaka jest nie tylko niezbędnym elementem wyprawki ale również doskonałym pomysłem na prezent dla noworodka jak i również dla starszego dziecka.