List of products by brand Makaszka

Makaszka to polska firma, w ofercie której znajdziemy wiele produktów i akcesoriów dla dzieci. Przytulanki, kocyki, pościele, chustki, kapelusze, wkłady do wózka, otulacze... Zarówno klasyczne wzory jak i odważniejsze barwy - każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Marka tworzy autorskie wzory, nie zawsze zgodne z najnowszymi trendami, ale zawsze wyjątkowe, wesołe, poprawiające humor.

Produkty Makaszka są genialnej jakości! Niezwykle trwałe, uszyte z tkanin spełniających najwyższe standardy. Są to produkty na lata. :) Są bardzo starannie wykonane. Tkaniny, nici itp posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100, czy też BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Nieprzemakalna folia i inne plastikowe elementy wykorzystywane w akcesoriach nie zawierają ftalanów ani BPA.

Za trwałością produktów idzie jednocześnie ich delikatność, materiały są niezwykle przyjemne w dotyku. Nadruki się nie spierają, przed wypuszczeniem produktów do sprzedaży przechodzą wiele testów: na pranie w wysokiej temperaturze, tarcie, kurczliwość.

Firma kontroluje produkcję swoich produktów na każdym etapie, począwszy od fabryki gdzie tkana jest bawełna, farbiarnie, szwalnie, aż po kontrolę jakości bezpośrednio przed spakowaniem i wysyłką do klienta gotowego już produktu.

Produkty są szyte w Polsce.