Plecaki dla dzieci

Plecaki dla dzieci kojarzą się z pierwszym dniem w żłobku/przedszkolu/szkole - i faktycznie to zazwyczaj moment, w którym zaczynamy rozglądać się za tym elementem garderoby. Natomiast plecaczek przyda się dzieciom również na codzień - na piknik, spacer czy zakupy. Maluchy lubią mieć ze sobą kilka swoich skarbów - takich jak bidon z wodą, ulubiona przytulanka czy zabawka.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie plecaki, które przypadną do gustu każdemu dziecku:
- kolorowe, z wizerunkami zwierzątek plecaki Skip Hop występują w 2 rozmiarach: mniejszym już dla roczniaków i 2-latków oraz większych, dedykowanych dla 3-latków i starszych dzieci.

- niewielkich rozmiarów przeurczone plecaczki Lassig, również przypominające zwierzątka z kolekcji tej marki, będą idealne dla małych żłobkowiczów i przedszkolaków na drobne skarby. Będą również świetnym uzupełnieniem np. zestawów jedzeniowych marki Lassig.

- wzorzyste plecaki Little Dutch, bardziej pojemne, z wzorem drobnych kwiatuszków, gąskami czy delfinami. Zauroczą dzieci i rodziców :)

- plecaki Scootandride kompatybilne z hulajnogą tej marki, lekkie, stylowe i ultralekkie - z całą pewnościa warte uwagi.

W tej kategorii znajdziecie również plecaki Rex London oraz worko-plecaki Rex London czy Potette Plus.