Liczenie i nauka czasu

Często wydaje nam się, że do nauki liczenia potrzeba wiele: czasu, cierpliwości i nieskończoną ilość specjalistycznych materiałów. Tymczasem okazuje się, że nie do końca wygląda to aż tak groźnie :)

Odpowiednie pomoce naukowe, które zaciekawią i zachęcą by z nich korzystać będą strzałem w 10 i ogromnym ułatwieniem! W końcu nauka poprzez zabawę jest najefektywniejsza.

Kolorowe liczydła Melissa&Doug lub Little Dutch, gry planszowe Djeco typu Gęsi, Węże i drabiny, Chińczyk. Z drewnianymi puzzlami Goki to nawet ułamki nie będą już straszne. :) Sortery kształtów do nauki liczenia Melissa&Doug, drewniana kasa Little Dutch, domina firmy Buu, Djeco, drewniane cyferki magnetyczne Djeco... Lub najzwyczajniejsze w świecie zestawy klocków Little Dutch bądź Meli, które poza budowaniem można wykorzystać do tworzenia i powtarzania sekwencji lub liczenia – przyjemnych pomysłów jest naprawdę dużo.

Kolorowe, drewniane zegary do nauki czasu czy zegarki na rękę Djeco również będą ciekawymi gadżetami, które uprzyjemnią naukę.