DZIECKO

Kategoria, w której znajdziesz wszystkie przydatne i niezbędne akcesoria w wyprawce dziecięcej, ale już nie niemowlęcej.

Gdy Maluszek robi się coraz starszy, zmieniają się jego potrzeby i akcesoria przydatne w tym procesie. Podczas karmienia okaże się, że świetnie spisują się naczynia z melaminy Done By Deer, a na mroźny spacer zimą nie można zapomnieć tetmobutelki Pura. Maluch zaaferowany samodzielnym jedzeniem zdecydowanie będzie potrzebował śliniaka Lassig lub Kiokids, który uchroni go przed latającym jedzeniem. :)

Do odpowiedniej higieny snu niezbędna jest wygodna, miękka pościel bambusowa marki Samiboo, Qbana Mama, LaMillou, która delikatnie otuli.
A może potrzebujecie samej poduszki i kocyka by mieć zawsze pod ręką? Kultowe marki Lullalove, My Memi, Samiboo, Qbana Mama posiadają wiele takich w swojej ofercie.

Kąpiel i pielęgnacja zaczynają wyglądać inaczej: dziecko zaczyna spędzać w wannie coraz więcej czas, do kąpieli zaczęły być potrzebne inne kosmetyki... A może poszukujecie soli do kąpieli o świetnym, naturalnym składzie? Koniecznie skorzystajcie z oferty marki Dresdner Essenze.

Maluch, który rośnie, wymaga nieustannej wymiany garderoby. W swojej ofercie posiadamy ubrania marki Tuss, kapcie Titot, podkolanówki Mama's Feet, nakrycia głowy (chustki, czapki, turbany, opaski) SuperHola, Tuss, Ul&KA, Samiboo.

Na piękną słoneczną pogodę przydatne są okularki Kietla oraz Babiators, które posiadają ochronę UV.

A co na niepogodę? Kalosze od KaloszePoproszę oraz parasol :)

Jeździki i hulajnogi Scootandride, wyprawka do żłobka, przedszkola i szkoły: przybory, pomoce naukowe, śniadaniówki, bidony; lampki nocne, akcesoria do wózka i samochodu - kategoria DZIECKO jest niezwykle szeroka i obfita w ilość produktów użytku dnia codziennego.