Na roczek

Roczniak to już bardzo bystre i świadome dziecko, które bardzo chętnie odkrywa świat samodzielnie go doświadczając. Warto zadbać o to, by prezent na roczek pomagał mu w tym niesamowitym procesie: bawił i uczył jednocześnie kreatywnie wspierając jego rozwój i stymulując zmysły.

Wybranie idealnego prezentu na roczek to dla dorosłych nie lada wyzwanie: pierwsze urodziny dziecka są dużym wydarzeniem i wszystkim zależy, by ten dzień był pełen radości.

W naszych propozycjach prezentowych na roczek można znaleźć stoliki edukacyjne marki Janod, które wspierają rozwój zdolności motorycznych, zdolność kojarzenia faktów, koordynację ręka-oko. Jeździk Scootandride jest zabawką doskonałej jakości, która będzie z dzieckiem na długo i urozmaici jego aktywność fizyczną.

Kulodromy Janod, Oribel; zjeżdżalnie Little Duch, kostki aktywizujące Little Dutch, piramidy Djeco i Little Dutch, sortery, układanki z uchwytami, wózki z klockami, przebijanki, pociągi... Propozycji rozwojowych, sensorycznych, edukacyjnych zabawek na roczek jest ogrom.

Rocznik wykaże też duże zainteresowanie książkami przeznaczonymi dla jego wieku: gorąco polecamy Pucia, który jest już dla dzieci od pierwszego roku życia, książki typu "Moje pierwsze 100 pojazdów", książki sensoryczne z silikonowymi wypustkami lub serie książek Akademia Mądrego Dziecka.