Otulacze

Już od pierwszych dni życia dziecka, każdy rodzic staje na głowie by móc zapewnić mu to, co najlepsze; by było bezpieczne i zaopiekowane z należytą uwagą. Otulanie, spowijanie to jedna z czynności, którą wykonują rodzice, często instynktownie.

Maluszki mają silną potrzebę bliskości, tulenia, a otulanie ich rożkami, pierwszymi otulaczami (np. First Step od Sleepee) w pewnym stopniu tą potrzebę zaspokaja.

Cała gama bambusowych otulaczy Samiboo lub Qbana Mama w najpopularniejszych rozmiarach 75x100 oraz 100x120 sprawdzi się nie tylko do spowijania dziecka, ale znajdzie wiele innych zastosowań: jako prześcieradełka, przytulanki, do okrycia dziecka latem np. w wózku, jako wkład do wózka, do otarcia buzi, do okrycia po plaży lub basenie. Genialna jakość materiału wraz z pięknymi wzorami czynią ten produkt niezwykle wysokiej jakości. Wykorzystuje się go przez lata.

Porą jesienno-zimową rodzice martwią się, że dziecko, mimo odpowiednich ubrań, może odczuwać chłód i zimno. Otulacze do fotelika marki Pink No More – z jednej strony velvetowe, z drugiej we wzór nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim zapewniają dziecku to, co najważniejsze: czyli otulają je chroniąc przed mrozem lub wiatrem. Mięciutki, delikatny materiał i wypełnienie antyalergiczne – są bardzo przyjemne w dotyku i otulają dziecko jak najdelikatniejsza mgiełka.