Prześcieradła

Skompletowanie wyprawki dla dziecka nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Mnogość wzorów, materiałów, wypełnień, zaleceń dezorientuje. Każdemu rodzicowi zależy, by zapewnić dziecku to, co najlepsze i spędzają czasem naprawdę długi czas zastanawiając się, co wybrać.

W przypadku prześcieradła – czy to do gondoli, czy do łóżeczka, ważne jest by było wyprodukowane z naturalnych materiałów. Nie mogą one być drażniące i szorstkie żeby nie podrażniać skóry dziecka. Powinny też być łatwe w utrzymaniu czystości i dobrze się spierać. Istotna jest również jakość materiału – by po wielokrotnym praniu prześcieradło nadal dobrze się prezentowało. W naszej ofercie posiadamy prześcieradła do gondoli i łóżeczka topowych marek takich jak Lullalove, Samiboo, Sleepee, Qbana Mama, Pink No More.

Z Lullalove oferujmy prześcieradła jednolite, a dla rodziców, którzy wolą prześcieradła we wzór polecamy Samiboo – można je dopasować do pościeli tej marki w takim samym wzorze np. Peonie Cream, Peonie Granat (mają także w ofercie prześcieradła jednokolorowe).

Bardzo zwracamy uwagę na to, by prześcieradła były bardzo dobrej jakości, z naturalnych, oddychających materiałów jak najlepszych dla skóry dziecka.