Zestawy artystyczne

Świat fantazji, własna przestrzeń, dryfowanie w oceanie wyobraźni... Kto z nas tego nie uwielbia? Zestawy artystyczne są dokonałym wsparciem rozwoju kreatywności, wyobraźni, dobrego smaku. Pomagają wyrabiać własny gust, uczą dziecko oceniać co mu się podoba, a co nie – a co za tym idzie – to doskonale uczy je, by wyrażało swoje zdanie. Zestawy artystyczne ukazują różnorodność świata – jego piękno, tajemnice, skłaniają do refleksji i dociekliwości.

Tęczowe wydrypywanki z Melissa&Doug; związane z kosmosem lub dinozaury z Djeco dla wszystkich fanów, zestawy naklejek wielokrotnego użytku z Melissy&Doug co by zabawy nigdy nie było dość, a przy tym i bałaganu, artystyczne łatki z Djeco, diamentowe wyklejanki Ooly, zestawy do kolorowania magicznym piaskiem Sabbiarelli, origami Djeco lub Janod, tworzenie własnej bizuterii B.Toys lub Djeco... Mnogość przeróżnych zabaw artystycznych pozwala dobrać dziecku to, co najbardziej je zadowoli.

Przy zabawie różnymi wyklejankami, mozaikami, wyszywankami dziecko ze spokojem może się temu oddać w całości, skupić, skoncentrować bez zbędnych rozpraszaczy. Ćwiczyć precyzję i koordynację.

A później z dumą oglądać swoje dzieło.