Smoczki i zawieszki

Maluch rodzi się z ogromną potrzebą bliskości, zapewniamy mu ją podczas karmiąc, przytulając i pielęgnując go. Większość noworodków ma również bardzo silną potrzebę ssania, którą pomagają zaspokoić smoczki. Ponieważ dziecko spędza ze smoczkiem dużą część doby warto zadbać by był on bezpieczny i wykonany z najwyżej jakości materiałów.

Smoczki BIBS wykonane z kauczuku są nietoksyczne i bezpieczne a jednoczeście trwałe i wytrzymałe. Ich prosty, ponadczasowy wygląd sprawia, że są najczęściej wybieranymi smoczkami przez mamy dla swoich maluchów. Mnogośc kolorów sprawi, że smoczek będzie świetnym uzupełnieniem stylizacji naszego dziecka.

Smoczki Difrax powstają przy wsparciu personelu medycznego. Tarcza smoczka posiada unikatowy ksztłt motylka, który pozwala maluchowi swobodnie oddychać i nadaje się nawet dla najmniejszych noworodków. Smoczek wykonany jest z silikonu medycznego, co pozwala rodzicom mieć pewność, że produkt jest w 100% bezpieczny.

W tej kategorii znajdziecie również akcesoria, która przydadzą się podczas korzystania ze smoczka - opakowanie na smoczek Suavinex, różnorodne zawieszki do smoczka, które pomogą utrzymać smoczek w miejscu, w którym jest potrzebny :) a jednocześnie będą śliczną ozdobą i dopełenieniem ubioru naszych pociech.