Odgrywanie ról

Każdy dorosły pamięta zabawy w odgrywanie ról. Można było w jednej chwili stać się kucharzem, być szefem statku kosmicznego, spędzać czas na naprawianiu samochodów, być piosenkarką, gasić pożary i co tylko wyobraźnia nam podpowiedziała.

Zabawa w odgrywanie ról przenosi dzieci do innego świata. W ich wyobraźni mogą być każdym, mają nieograniczone możliwości i wszystko układa się tak, jak sobie wymarzą. Tego typu zabawy wspaniale rozwijają kreatywność, uczą zachowań społecznych, socjalizują.

Naśladowanie dorosłych w ich codziennych czynnościach pomaga im się usamodzielnić, dbać o własne potrzeby, a także opiekować się innymi - np. ulubioną zabawką. Wspaniale rozwija empatię, odpowiedzialność.

Gotowanie, majsterkowanie, a może profesjonalna sprzedaż? Wszystko to jest możliwe dzięki wyjątkowym, drewnianym zabawkom marek Janod, Melissa&Doug, Tender Leaf Toys, Little Dutch i wielu innych, których oferta uatrakcyjni zabawę.

Drewniana kuchnia Janod lub Little Dutch wraz z przeróżnymi akcesoriami do skompletowania: jedzeniem do krojenia, ekspresem do kawy, zestawem herbacianym, tosterem będzie spełnieniem marzeń każdego małego kucharza i kucharki, którzy aż się rwą do pomocy rodzicom podczas gotowania.

Zestaw lekarza marek Janod, Little Dutch, Tender Leaf Toys to zestaw, dzięki któremu Maluch zbada cała rodzinkę i utrzyma ją w dobrym zdrowiu.

A może dziecko wykazuje zainteresowanie kosmosem? Z pewnością zainteresuje je oferta marki Tender Leaf Toys: drewniana stacja kosmiczna,  drewniana rakieta lub zestaw rakiet do konstrukcji.

Doskonałą zabawę w strażaka gwarantuje nam marka Little Dutch oraz Tender Leaf Toys.

A może dziecko uwielbia konie i chciałoby mieć własną farmę? Nic trudnego, marka Melissa&Doug o tym pomyślała i zapewniła świetną stajnię z wybiegiem!

Sprawdź sam wyjątkową ofertę zabawek przydatnych w zabawach narracyjnych lub odgrywanie ról!