List of products by brand Djeco

[link,https://majolinek.pl/19_djeco]
logo_djeco.gif

Djeco, to francuska firma z długoletnią tradycją, powstała w 1954 roku, która do dziś tworzy piękne zabawki i dekoracje.

Bezpieczne i wysokiej jakości zabawki Djeco wzbudzają duże zainteresowanie dzieci i rodziców, gdyż pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność. To jest właśnie główna misja Djeco, tworzenie zabawek, które pobudzają zainteresowania dzieci i wspierają ich kreatywność poprzez zabawę.

Marka Djeco jest znana i ceniona na całym świecie, dzięki pięknym wzorom i ilustracjom, pomysłowym rozwiązaniom, wyjątkowej kolorystyce i doskonałej jakości.

Nazwa firmy Djeco pochodzi od Gekona, szczęśliwego jaszczura.

Początkowo założycielka marki Veronique tworzyła gry edukacyjne, które po dziś dzień cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Z czasem kiedy firmę przejął jej syn Frederic, marka Djeco zaczęła tworzyć piękne edukacyjne zabawki, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Dalej asortyment został poszerzony o drewniane zabawki, karty i gry planszowe, które zostały przetłumaczone na wiele języków na całym świecie, a także dekoracje pokoju dziecięcego.

Obecnie w asortymencie Djeco jest ponad 1000 produktów dystrybuowanych aż do 60 krajów na całym świecie co potwierdza wyjątkowość zabawek Djeco. Ponadto zabawki Djeco wystawiane są w wielu prestiżowych muzeach, w tym Luwrze i Quai Branly we Francji, Tate w Wielkiej Brytanii, MoMA w Stanach Zjednoczonych i innych.

Poza wyjątkowym designem zabawki Djeco wyróżnia także bardzo wysoka jakość wykonania. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży przechodzą bardzo rygorystyczne testy i kontrole jakości. Produkty Djeco spełniają wszystkie europejskie normy jakości.

W naszym sklepie znajduje się wiele wyjątkowych zabawek Djeco m.in. gry edukacyjne, gry planszowe, puzzle Djeco, piramidy z kartonowych klocków, zestawy artystyczne, przepiękne notesiki z kolekcji Lovely Paper, tatuaże i naklejki które cechują się wyjątkowym wzornictwem, instrumenty muzyczne dla dzieci i wiele innych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek Djeco.