Kolejki i pojazdy

Wszelkie "brum, brum" jakie dziecko może tylko sobie wymarzyć!

Autka, kolejki i pojazdy przydatne w zabawach narracyjnych.

Twoje dziecko uwielbia wszystko, co ma kółka i się przemieszcza? Ta kategoria z pewnością Cię zainteresuje!

Drewniane pojazdy ze względu na swój wygląd oraz wysoką jakość użytych materiałów, są zabawką, z którą dziecko spędzi długie godziny na kreatywnych zabawach.
Najmłodsze dzieci, ok 10m+ z pewnością zachwycą drewniane autka z serii Sweet Cocoon marki Janod lub drewniany traktor Little Dutch. Starsze dzieci samodzielnie wybierają lawetę z podnośnikiem od Little Dutch, przeróżne garaże, zestawy pojazdów ratunkowych/budowalnych Melissa&Doug czy zestaw pojazdów budowlanych marki Tender Leaf Toys. Zabawa autkami to nie tylko świetna zabawa narracyjna, pełna wyobraźni i kreatywności, ale również zabawa pozwalająca rozwijać motorykę dziecka, poprzez podnoszenie, pchanie, podrzucanie.

A może oszukujesz kolejki? Takiej, która będzie spełnieniem dziecięcych marzeń? ;-)

Zapewne każdy rodzic pamięta swoje wielkie marzenie o własnej kolejce – najlepiej drewnianej, pięknie wykonanej, z długimi torami, przeszkodami, stacją kolejową... Najlepiej jeszcze, gdyby stała pod choinką jak w filmach świątecznych i dopełniała klimat radości i spokoju.

Obecnie na rynku możemy zaobserwować powrót do trendu zabawek z dawnych lat – piękną kolejkę drewnianą oferuje firma Little Dutch, z przeróżnymi zestawami uzupełniającymi, które można dokupić w późniejszym etapie zabawy dziecka: remizę strażacką, zoo, stacje kolejową.

Tak samo wysoką jakość produktów oferuje marka Tender Leaf Toys produkując zabawki z drzewa kauczukowego.

Dla młodszych dzieci oferujemy pociągi z klockami Little Dutch bądź pociągi drewniane Viga lub Janod. Dla fanów zabawek, które poruszają się same polecamy pociąg na baterie Brio World z betoniarką, która również się rusza. :-)

Drewniane kolejki marki Woody to bogate w wiele elementów zestawy, które można dobrać do dziecka kierując się jego wiekiem. Są one kompatybilne ze sobą i wedle potrzeby można je powiększać.