Dla 3 latka

Trzylatki to dzieci, które bardzo często rozpoczynają przygodę z przedszkolem - umieją się bawić z innymi dziećmi i chętnie nawiązują z nimi interakcje. Trzylatki mają bardzo bujną wyobraźnię i uwielbiają bajki. Trzylatek odkrywa swoje "ja" i często potrafi powiedzieć co mu się podoba, a co nie. Ciekawy świata trzylatek często zaskakuje dorosłych swoimi pomysłami na poznawanie świata. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, by oferowane mu prezenty były atrakcyjne wizualnie, niosły wartość edukacyjną, pobudzały kreatywność i były trwałe.

Zestaw lekarza Little Dutch, Janod lub Tender Leaf Toys jest niezmiennie bardzo chętnie wybierany jak prezent dla trzylatków. Jako pierwsza gra planszowa, absolutnym hitem wśród trzylatków niezmiennie okazuje się Wyścig zwierząt Djeco.

Klocki Meli w przeróżnych konfiguracjach ilościowych i kolorystycznych to także zawsze strzał w 10 - pobudzają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, można je wykorzystać do powtarzania sekwencji, dziecko przy nich ćwiczy motorykę małą oraz wycisza się.

Instrumenty: flet, gitara, bębenek, cymbałki; szereg zabawek do zabaw narracyjnych: kuchnie, warsztat z narzędziami, wózek dla lalek, lalki Miniland, pociągi, serwisy herbaciane; zestawy artystyczne z Janod, Djeco lub Apli Kids pozwolą im odkrywać ich zainteresowania i je rozwijać.

Dla Maluchów uwielbiających ruch świetnym prezentem są rowerki biegowe Janod, hulajnogi Scooandride lub piłka do skakania Jum Djeco.

Pójście do przedszkola będzie nieco łatwiejsze z ulubionym plecakiem z pieknym wzorem od Little Dutch lub SkipHop.

Idealny prezent dla trzylatka to również książki, które będą poszerzać jego wiedzę. Mogą to być książki obserwacyjne z serii "Opowiem Ci mamo", przygody "Kici Koci" lub "Jadzi Pętelki".

A gdy potrzebujemy zająć czymś Malucha, ale zabawa nie może generować bałaganu - kolorowanki wodne Water WOW są dokładnie tym, czego potrzebujemy. Idealne jako drobny upominek dla trzylatka.