Sztućce

Sztućce przystosowane dla dzieci już od 8 miesiąca życia zachęcą Maluchy do nauki samodzielnego jedzenia. Dzięki odpowiednim rozmiarom oraz specjalnie wyprofilowanym kształtom widelce i łyżki są łatwe w utrzymaniu przez dziecięce rączki.
Firma B.Box opatentowała widelec dla dzieci, który ma kształt dopasowany do rozmiarów dziecięcej buzi oraz uchwyt kątowy, co sprawia, że dziecko z łatwością potrafi posługiwać się widelcem. W zestawie znajduje się również wyprofilowana łyżka z uchwytem kątowym. Widelec i łyżka marki B.Box zapakowane są w etui co ułatwia przechowywanie oraz daje możliwość zabrania sztućcy w podróż lub na spacer.
Marka Beaba również oferuje sztućce idealne do nauki samodzielnego jedzenia. Łyżeczka 360 posiada obrotową rękojeść dzięki czemu dziecko trzyma łyżkę w pozycji horyzontalnej bez względu na obrót nadgarstka. Funkcja ta powoduje, że dzięki łyżeczce Beaba 360 dziecko nie rozleje zupki czy innych pokarmów płynnych w trakcie posiłku a co za tym idzie, będzie chętniej podejmowało próby samodzielnego jedzenia. Beaba oferuje również komplet sztućcy dla dzieci w skład którego wchodzą łyżka i widelec o odpowiednio wyprofilowanym i zaokrąglonym kształcie, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia delikatnych dziecięcych dziąseł. Widelec i łyżka zapakowane są w przezroczyste etui dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą w podróż lub na spacer a nasz Maluch w każdej sytuacji będzie mógł samodzielnie posługiwać się sztućcami.
Firma Lassig oraz Skip Hop oferują sztućce wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczone dla dzieci od 12-stego miesiąca życia. Zarówno łyżka jak i widelec mają tak wyprofilowany kształt, że są łatwe do utrzymania przez dziecięce rączki. Sztućce wykonane są z materiałów najwyższej jakości.
Szeroki wybór sztućcy dla dzieci pozwoli na znalezienie idealnego zestawu dla każdego Maluszka.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.