Spokojny sen

Spokojny, dobry sen u dzieci jest niezwykle ważny. Podczas snu dziecko rośnie, regeneruje się, odpoczywa. Podczas snu następuje rozwój dziecka, dlatego ważne jest, by zapewnić mu odpowiednie ku temu warunki. 

Do dobrego snu noworodek potrzebuje by było cicho i ciasno - jak w brzuszku mamy. :) Noworodki czują się nieswojo na dużych powierzchniach, dlatego gniazda niemowlęce są doskonałym wyborem, który zapewnia im warunki potrzebne do snu.

Rodzicom, którym zależy by mieć dzieciątko nieustannie na oku, polecamy Kosz Mojżesza marki AhojBaby, który pleciony jest ręcznie z naturalnych materiałów. Bardzo łatwo jest go przenosić np. między pokojami, podobnie jak kokon, zapewnia dziecku dokładnie tyle miejsca, ile potrzebuje. Gdy Maluch wyrośnie - można go wykorzystać np. do przechowywania zabawek.

A może szukasz lampki, która przyda się do karmienia w nocy i przewijania? Lampki Rabbit&Friend doskonale spisują się w tej roli. Dają delikatne światło, które nie rozbudza. Wykonane z silikonu, sterowane pilotem - później idealnie pasują do pokoju dziecka.