Pierwsze gry

Chcesz wprowadzić swojego Maluszka w świat gier planszowych, ale nie wiesz od jakich zacząć? Prawdopodobnie zaciekawi Cię oferta pierwszych gier dla dziecka.

We wczesnym dzieciństwie mózg cały czas intensywnie się rozwija, tworzą się połączenia i drogi nerwowe. By wspierać i stymulować jego prawidłowy rozwój, warto dobierać zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą. Takimi zabawkami będą właśnie gdy planszowe. Dzięki grom planszowym Maluszek świetnie rozwija się nie tylko w sferze umysłowej.

Gra "Wyścig zwierząt" marki Djeco jest idealną grą do rozpoczęcia rozgrywek. Proste zasady, pionki z formie zwierzątek, plansza w formie puzzli, kostka z kolorami – wszystkie elementy bardzo dziecko zaciekawią. Dodatkowym atutem gier jest wspólne spędzanie czasu, z rodzeństwem, rodzicami.

Równie ciekawymi propozycjami są: Wyzwanie, Króliczki, Loto: Pory roku i Kolory.

Jeżeli jednak potrzebujesz gry, którą dziecko może zajść się samodzielnie, doskonałym pomysłem jest gra "Dzień i noc" marki Smart Games, która wiedzie prym jeżeli chodzi o gry logiczne. Wspaniale rozwijają logiczne myślenie, skłaniają do refleksji, zastanowienia się, analizy. Świetny trening umysłowy dla każdego.