Akcesoria do butelek

Dbanie o higienę butelek jest bardzo łatwe, gdy ma się do tego odpowiednie akcesoria.


Aby dokładnie umyć butelkę i smoczek, zachęcamy do wykorzystania niezawodnego zestawu: ekologicznego płynu do mycia butelek Friendly Organic - jest bezzapachowy, organiczny czyli całkowicie bezpieczny. Umycie butelki i smoczka za pomocą szczotki silikonowej Beaba do czyszczenia butelek i smoczków jest niebywale proste. Giętkie, miękkie włosie nie zarysuje żadnej powierzchni i z łatwością dostanie się w najmniejsze zakamarki.

Drugim świetnym zestawem do czyszczenia butelek jest Boon Cacti Kaktusy. W zestawie otrzymujemy 4 różne szczoteczki w różnych rozmiarach. Stojak może być również wykorzystany jako ociekacz, co jest świetnym rozwiązaniem.

Higieniczne suszenie jest możliwe na akcesoriach do suszenia marki Boon. Suszarka do butelek Boon Grass lub Lawn. Suszarka imituje trawę, dzięki czemu po włosiu woda ścieka na tackę. Sama suszarka jest również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

A może wybieracie się na spacer, w podróż i chcecie mieć pod ręką porcję mleka w proszku? Pojemnik na mleko w proszku Beaba. W zestawie otrzymujemy 3 pojemniki, one są kompatybilne, ale można je także stosować osobno.