Przytulanki i pluszaki

Pierwsza zabawka naszego malucha to bardzo często przytulanka. Niemowlakom przynosi ciepło i zapach mamy, ułatwia zasypianie, dla przedszkolaka jest pierwszym przyjacielem i towarzyszem w codziennych przygodach. Dzieci przywiązują się do niej, warto więc by była dobrej jakości aby mogła służyć wiele lat.
Chcąc wspierać wzrok naszego maluszka warto postawić na kotrastowy, bestsellerowy termofor MR B, który ukoi cierpienie przy bolącym brzuszku i wpłynie na prawidłowy rozwój.
Niemowlak w pierwszych tygodniach i miesiącach życia czuje się przytłoczony przez mnogość bodźców i dzwięków dochodzących z zewnętrznego świata. Warto ograniczyć mu je i pomóc w wyciszeniu i uspokojeniu proponując szum podobny do tego, który słyszało w brzuchu mamy a który zapewniają bestsellerowe zabawki marki Whisbear - przyjemne w dotyku królisie lub zwiarzątka w postaci niewielkich zawieszek, które łatwo mieć ze sobą w wózku czy foteliku.
Marką, na którą na pewno również warto zwrócić uwagę jest Jellycat. W asortymencie znajdziejmy przecudnej urody króliczki z długimi uszami, którymi interesują się maluchy oraz przeróżne maskotki - zwierzątka lub owoce :)