Akcesoria do wózka i samochodu

Podróż, nawet tą najkrótszą, można w bardzo ułatwić i uczynić przyjemniejszą. Odpowiednie akcesoria do wózka i samochodu ratują sytuację w wielu przypadkach.

Marka Tuloko zdecydowanie przoduje w tym temacie. W naszej ofercie znajdziecie m.in bezpieczne stoliki podróżnika w różnych kolorach, uniwersalny uchwyt na tablet, lusterko małego podróżnika, torbę małego podróżnika. Wszystkie gadżety, dzięki którym podróż jest łatwiej zorganizować.

Marka Tuloko oferuje również matę ochronną pod fotelik, która pobiegnie niszczeniu się fotelów od fotelika dziecięcego. Bardzo praktyczny gadżet.

Latem podczas spacerów dziecku do wózka wpada wiele owadów? Moskitiera ochronna do wózka z KioKids świetnie sobie z tym poradzi.

Z kolei zimowe spacery będą przyjemniejsze ze śpiworkami do wózka Samiboo - kupiony raz, wystarczy na cały okres wózkowania. Genialny, wielofunkcyjny produkt. Dla tych, którzy nie chcą śpiworka z różnych powodów - pościel do wózka z Qbana Mama jest równie świetnym wyborem.

A jeżeli brak Ci pomysłu, czym otulić Maluszka w foteliku dziecięcym -wypróbuj otulacze do fotelika Pink No More. Mają specjalne wycięcia na pasy, które pasują do wszystkich fotelików.