Akcesoria w podróży

Myśl o tym, co jeszcze trzeba spakować przed wyjazdem, ciągle krąży Ci po głowie?

Nasza kategoria "Akcesoria w podróży" i zawarte w niej produkty znacznie ten proces ułatwią i z pewnością podsuną wiele nowych rozwiązań, dzięki którym wyjazd minie w przyjemnej atmosferze.

Jednorazowe nocniki lub jednorazowe wkłady do nocnika mogą uratować niejedną awaryjną sytuację. :-) mokre chusteczki nasączone wodą (WaterWipes, Cheeky Panda) i pojemniki na nie Funkybox, chusteczki odkażające do smoczka Natinaturali, termosy na napoje i posiłki B.Box, bidony termiczne, termobutelki Pura - by pod ręką mieć zawsze jakiś ciepły napój lub posiłek.

Podczas wyjazdu zimowego niezbędny okaże się krem ochronny Azeta Bio, a na dni gdy zalewa nas słońce krem z filtrem Alphanova oraz okulary przeciwsłoneczne Babiators, KiETLA.

Szczoteczki do zębów Jack N'Jill, pasty do zębów bez fluoru, dmuchana wanienka, spray odkażający, ocieplane spodnie... jest tego naprawdę dużo.

Maluszka, który bardzo chce być samodzielny polecamy wyposażyć w któryś z plecaków - Little Dutch, Lassig i do niego pakować mu jego niezbędne rzeczy :) można również podrzucić portmonetkę z drobnymi by mógł poczuć się jeszcze doroślej podczas opłat za małe zakupy.

Samą drogę do miejsca docelowego ułatwią produkty Tuloko - stoliki podróżnika pozwalające zająć się wygodnie zabawą, uchwyty na tablet, mata ochronna pod fotelik by nie niszczyć tapicerki lub lusterko podróżnika.