Zawieszki do smoczków

Maluszki nie zawsze chcą używać smoczka uspokajającego, a te, które chcą, często go gubią. Moment, w którym smoczek jest potrzebny, a nie ma go pod ręką i ciężko jest go znaleźć bywa ogromnie stresujący, a rodzice w popłochu szukający go, ulegają emocjom. Zgubienie lub samo upuszczenie smoczka na ziemię podczas spaceru jest też bardzo niehigieniczne, a nie zawsze jest możliwość by go od ręki wysterylizować.

By uniknąć tego typu problemów polecamy zawieszki do smoczków, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również są niezwykle przydatne i praktyczne.

Fanom minimalizmu i prostoty z pewnością przypadną do gustu warkoczykowe zawieszki Hi Little One, wykonane z mięciutkiego materiału, dostępne w wielu kolorach.

Równie minimalistyczny, ale zarazem elegancki wygląd zapewniają zawieszki Elodie Detalis.

Ogromnym powodzeniem cieszą się również koralikowe zawieszki Mushie lub Loulou Lollipop Colour, w ktrórych niektóre elementy wykonane są z drewna, a niektóre z silikonu. W zależności od wybranego wzoru są bardziej rustykalne, lub słodko-kolorowe.

Wszystkie marki kładą nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo dziecka, dlatego wykonane produkty są z bezpiecznych materiałów i z dbałością o najmniejsze detale.