Posiłek

Rozszerzanie diety niemowlaka to jeden z wielu kamieni milowych w życiu dziecka. Maluch każdego dnia coraz bardziej interesuje się otaczającym światem, warto więc sprawić, aby poznawanie nowych smaków stało się dla naszego dziecka ciekawą przygodą. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie produkty, które ułatwią i uprzyjemnią ten czas.

Miseczki i talerzyki z przyssawkami marek Beaba, Lassig czy Doidy Bowl świetnie sprawdzą się przy próbach podawania dziecku posiłków metodą BLW. Naczynia, które dobrze trzymają się powierzchni stołu pozwolą maluchowi skupić się na jedzeniu, a rodzicom oszczędzą sprzątania.

Ważnym elementem wyprawki pod kątem jedzenia są również śliniaki i fartuszki. Oferujemy ich całą gamę, od małych, łatwych do prania śliniaków producentów Lassig i Done by Deer przydatnych przy podawaniu posiłków łyżeczką, przez fartuszki z rękawami, które doskonale ochronią całe ubranie małych odkrywców smaków aż po rewelacyjne śliniaki marek Mushi i Kiokids z kieszonką, która wyłapuje uciekające z rączek dziecka przysmaki.

Dziecko, które dotąd piło jedynie mleko, zaczyna poznawać nie tylko nowości w postaci stałych posiłków ale również napoi. W naszym sklepie znajdziecie bidony i kubeczki, dzięki którym maluch nauczy się i polubi picie wody. Bidon ze słomką b.box to absolutny must have wyprawki jedzeniowej - niekapiąca, obciążona słomka ułatwi naukę samodzielnego picia.
W asortymencie naszego sklepu znajdziecie również bidony i kubki dla starszych dzieci. Kolorowe bidony ze słomką Skip Hop z wizerunkami wesołych zwierzątek z pewnością wywołają uśmiech na wielu dziecięcych twarzach. Wspaniałym wyborem są również tritanowe butelki marek Lassig i b.box, które dzięki zastosowanym materiałom są wytrzymałe i odporne na upadki a jednocześnie bardzo lekkie i przyjemne w użytkowaniu.

Dla dzieci, które etap rozrzucania naczyń i jedzenia mają już za sobą, mamy w ofercie najróżniejsze miski, miseczki i talerzyki, które mnogością wzorów i kolorów zachęcą każdego. Wykonane z trwałego materiału jakim jest melamina produkty marek Lassig, Skip Hop i Done by Deer są bardzo praktyczne w użytkowaniu i myciu, a porączny kształt i niewielki rozmiar pozwolą dziecku na dużą samodzielność w jedzeniu.

Oprócz naczyń ważnym elementem asortymentu jedzeniowego dzieci są z pewnością sztućce. Początkowo potrzebujemy łyżeczki, którą nakarmimy malucha w pierwszych miesiącach rozszerzania diety. Idealnie sprawdzi się do tego celu polecana przez logopedów łyżeczka Spuni, która posiada niewielki rozmiar i opatentowany kształt - idealny dla maleńkiej buzi. Dla dzieci uczących się samodzielności w jedzeniu i starszaków oferujemy całą gamę sztućców dopasowanych do małych rączek.
Zapraszamy do przeglądania - z pewnością każdy z Państwa znajdzie produkty idealne dla swoich dzieci.