Posiłek

Rozszerzanie diety niemowlaka to jeden z wielu kamieni milowych w życiu dziecka. Maluch każdego dnia coraz bardziej interesuje się otaczającym światem, warto więc sprawić, aby poznawanie nowych smaków stało się dla naszego dziecka ciekawą przygodą. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie produkty, które ułatwią i uprzyjemnią ten czas.

Miseczki i talerzyki z przyssawkami marek Beaba, Lassig czy Doidy Bowl świetnie sprawdzą się przy próbach podawania dziecku posiłków metodą BLW. Naczynia, które dobrze trzymają się powierzchni stołu pozwolą maluchowi skupić się na jedzeniu, a rodzicom oszczędzą sprzątania.

Ważnym elementem wyprawki pod kątem jedzenia są również śliniaki i fartuszki. Oferujemy ich całą gamę, od małych, łatwych do prania śliniaków producentów Lassig i Done by Deer przydatnych przy podawaniu posiłków łyżeczką, przez fartuszki z rękawami, które doskonale ochronią całe ubranie małych odkrywców smaków aż po rewelacyjne śliniaki marek Mushi i Kiokids z kieszonką, która wyłapuje uciekające z rączek dziecka przysmaki.

Dziecko, które dotąd piło jedynie mleko, zaczyna poznawać nie tylko nowości w postaci stałych posiłków ale również napoi. W naszym sklepie znajdziecie bidony i kubeczki, dzięki którym maluch nauczy się i polubi picie wody. Bidon ze słomką b.box to absolutny must have wyprawki jedzeniowej - niekapiąca, obciążona słomka ułatwi naukę samodzielnego picia.
W asortymencie naszego sklepu znajdziecie również bidony i kubki dla starszych dzieci. Kolorowe bidony ze słomką Skip Hop z wizerunkami wesołych zwierzątek z pewnością wywołają uśmiech na wielu dziecięcych twarzach. Wspaniałym wyborem są również tritanowe butelki marek Lassig i b.box, które dzięki zastosowanym materiałom są wytrzymałe i odporne na upadki a jednocześnie bardzo lekkie i przyjemne w użytkowaniu.

Dla dzieci, które etap rozrzucania naczyń i jedzenia mają już za sobą, mamy w ofercie najróżniejsze miski, miseczki i talerzyki, które mnogością wzorów i kolorów zachęcą każdego. Wykonane z trwałego materiału jakim jest melamina produkty marek Lassig, Skip Hop i Done by Deer są bardzo praktyczne w użytkowaniu i myciu, a porączny kształt i niewielki rozmiar pozwolą dziecku na dużą samodzielność w jedzeniu.

Oprócz naczyń ważnym elementem asortymentu jedzeniowego dzieci są z pewnością sztućce. Początkowo potrzebujemy łyżeczki, którą nakarmimy malucha w pierwszych miesiącach rozszerzania diety. Idealnie sprawdzi się do tego celu polecana przez logopedów łyżeczka Spuni, która posiada niewielki rozmiar i opatentowany kształt - idealny dla maleńkiej buzi. Dla dzieci uczących się samodzielności w jedzeniu i starszaków oferujemy całą gamę sztućców dopasowanych do małych rączek.
Zapraszamy do przeglądania - z pewnością każdy z Państwa znajdzie produkty idealne dla swoich dzieci.
Pura

Ustnik Sport do butelek, niebieski, Pura

35,00 zł
Ustniksprawia, że butelka posłuży dzieciom lub ich rodzicom jeszcze dłużej! Dzięki niej pozbędziesz się plastikowych butelek raz na zawsze. Termobutelka Pura Kiki z tą końcówką idealnie nadaje się do aktywności fizycznych.

Pura

Ustnik Sport do butelek, różowy, Pura Kiki

35,00 zł
Ustnik sprawia, że butelka posłuży dzieciom lub ich rodzicom jeszcze dłużej! Dzięki niej pozbędziesz się plastikowych butelek raz na zawsze. Termobutelka Pura Kiki z tą końcówką idealnie nadaje się do aktywności fizycznych.