Kolorowanki

Kolorowanki to produkt, który zna każde dziecko. Obecnie jest ich na rynku tak dużo, że dziecko w każdym wieku i z najróżniejszymi zainteresowaniami znajdzie taką, która mu się spodoba.

Dla najmłodszych świetne są kolorowanki wodne Water WOW (dzięki kolorowaniu wodą nie generują bałaganu) firmy Melissa&Doug – jest to absolutny hit wśród dzieci w przeróżnym wieku, jak i wśród rodziców. Dla nieco starszych, które zaczynają przygodę z kolorowaniem kredkami polecamy kolorowanki z grubą kreską/obrysem, często w zestawie z naklejkami, które Maluchy uwielbiają i chętnie z nich korzystają.

W ofercie posiadamy również szereg kolorowanek tematycznych: związanych z pojazdami, kosmosem, dla chłopców i dziewczynek, z pieskami; bardziej edukacyjne: zwierzęta chronione, grzyby... Kolorowanki na Boże Narodzenie lub Wielkanoc – gdy zależy nam żeby budować świąteczny klimat :)

A dla prawdziwych miłośników kolorowania kolorowanki Jumbo Melissa&Doug, w których jest tak wiele obrazków do wypełnienia, że kreatywnej zabawie nie będzie końca.

Kolorowanie świetnie wycisza dzieci, uczy ich precyzji, wyrabia gust, pozwala samym decydować jak ma wyglądać obrazek co skutkuje budowaniem pewności siebie.