Rożki

Pierwsze 3 miesiące życia dziecka nazywane są 4 trymestrem. Charrakteryzuje się on tym, że dziecko adaptuje się wtedy do życia  w nowych warunkach. By czuło się bezpiecznie, potrzebuje ciepła, spokoju, ciemności, ciasnoty, opatulenia - potrzebuje warunków podobnych, jakie miało w brzuchu mamy, by móc spokojnie spać i w tym czasie się rozwijać.

Rożek (niegdyś becik) jest świetnym produktem, który idealnie nadaje się do tego, by zapewnić Maluszkowi właśnie takie warunki. Dzieciątko w rożku czuje się bezpiecznie, spokojnie, lepiej mu się śpi. Rożek może być pierwszą pościelą, otulaczem.

Rożki idealnie pasują do kokonów, gondoli i Koszy Mojżesza. W rożku jest bardzo łatwo przenieść Maluszka z np. Kosza Mojżesza do łóżeczka.

Rożek jest również świetnym prezentem - na baby shower, narodziny,

W naszej ofercie znajdziesz rożki głównie polskich marek. Są one genialnej jakości, uszyte z delikatnych, miękkich materiałów: Lullalove, Qbana Mama.

Jeżeli maszy Ci się rożek welurowy, świetną jakość oferuje Sleepee.

Rożki w naszej ofercie wypełnione są antyalergicznym, silikonowym wypełnieniem. Nie są usztywniane - usztywnienie nie jest zalecane dla noworodków.